Калькулятор Бацзі

Русский

Бацзі — Стовпи Долі та Вдачі. Число Гуа

Безкоштовний Розрахунок


Елемент Особистості знайдіть в результатах розрахунків у рядку Елемент Людини. Всі елементи навкруги показують, що людина має у вільному доступі, щоб прожити це життя і реалізувати себе. Елемент Людини в мапі бацзі — це Небесний Стовбур Дня Народження.


Базові характеристики елемента Особистості — її прагнення:

 • Дерево. Інтереси в сфері філософії, ідеології та абстракції, здоров’я і стратегії, глобальних питань, генеральних ідей, живопису. Візуальна сторона і нововведення. Гуманітарні науки. Спрямовані в майбутнє, нові проекти про розширення сфер впливу і розвитку, зростання, створення філій. Екстравагантність. Командна робота, усвідомленість «ми», милосердя. Завзятість. Самопожертва.
 • Вогонь. Любителі шоу, кулінарії, співу і веселощів. Товариськість. Теоретики, фантазери, імпровізатори, ораторство, духовні висоти. Показати себе, змагання на швидкість і вищі досягнення, нагороди. Важливо привернути увагу, висвітлити, прояснити, що і як сказати і яскраво проявити емоції. Отримувати і жити тут і зараз. Опіка. Поспіх.
 • Земля. Класифікація та упорядкування напрацювань інших, уважність до дрібниць, звіт, ввічливість мови. Важливий комфорт і що подумають інші. Мислення на виловлювання мілких деталей, зручність і практичність в побуті. Об’єднувач протилежних думок, заспокоювач. Застрягання в думках про минуле. Організація і переварювання досвіду свого та всіх інших.
 • Метал. Концентрація інформації до сухого залишку. Конкретики, практики, мислення на результат, конструювання. Логічні науки, фінансовий облік і юріспуденція. Тема жертв і страждань, покарань, слухняності, прощення. Дрібні деталі важливі. Увага до ідеального порядку, в тому числі в зовнішності. Сам по собі або за «праве діло». Захистити честь, справедливість.
 • Вода. Проникливість, невербали — мова тіла, відчуття рівноваги тіла: танець і музика без співу. Підсвідоме уловлювання емоційного стану інших. Комунікації і поїздки. Робота з філіями на місцях. Утримання контролю над зоною впливу. Адаптованість під співрозмовника, гнучкість підлаштуватися під середу. Воля в прийнятті рішень і почуття безпеки важливі. Самообмеження через страх. Скритність.

Базовий опис елементів навкруги особистості — інструменти, можливості, доля:

 1. С (Спільник) Компаньйони. Друзі, рівні за статусом або інтересами люди. Соціальна активність. Братерство і лібералізм. Щедрість.
 2. КБ (Крадій Багатства) Компаньйони. Називають грабіжником багатства, бо діє як конкурент, суперник. Критична оцінка. Обов’язок ділитися власністю з іншими.
 3. БГ (Божество Годівник) Самовисловлення через традиційні види мистецтв, творчість без винахідництва нового, яка хдатна принести комерційно успішні ідеї. Дух насолоди, прагнення до задоволення, натхнення.
 4. РО (Ранячий Офіцера) Самовисловлення через новаторство або винахідницьку творчість. Практичні навички. Прагнення до свободи, неформальність, тому називають пораненням чиновника або тим, що ранить офіцера. 
 5. ГБ (Головне Багатство) Традиційні способи заробляти, мотивація — все повинно приносити користь, орієнтація на матеріальний, явний результат, тому називають прямим багатством. Дохід з постійних джерел або роботи в структурі організації, заробітню платню. Економний.
 6. ЧБ (Часткове Багатство) «Непряме» багатство — гроші від разових угод або комерційного бізнесу. Раціоналізатор. Називають «схильністю» до багатства, можуть бути несподівані джерела доходу, гравці — можуть ризикнути заощадженнями.
 7. ГО (Головний Офіцер) Впливовість. Чиновник, організатор або керівник. Правильна ієрархія офіційна влада. Законослухняність, виконавець, за порядок. 
 8. РС (Розбиваючий Сьомий) Впливовість. Влада неофіційна, жорсткий контроль, екстремальний ризик. Називають сьомий вбивця, так як можуть бути не в ладу з законом.
 9. ГР (Головний Ресурс) Участь матері в житті особистості, доступ до джерел живлення, тому головний ресурс. Теоретичне знання, можливість здобути традиційну освіту — заручитися «правильною печаткою». Витривалість здоров’я.
 10. ЧР (Частковий Ресурс) Турбота за особистістю від опікунів, доступ і здатність прогодуватися. Інтуїція і нетрадиційні види знань. «Непрямий» ресурс — наявність сировини, з якої можна отримати багатство після переробки.

Комментарии закрыты