Вплив 2022 року Водного Тигра на країни світу і кожного з нас

Вплив 2022 на країни світу

Згідно аналітичного огляду змін за станом фен-шуй країн світу, в найскладнішому становищі опиняться Африка (окрім північної частини, але вражаються Мадагаскар і Маврікій), Індія, Іран, Тайланд, Бангладеш, Мальдіви, Сейшели і Китай.

Китай відвідає 5-ка, що несе стихійні природні лиха, — землетруси і повені можуть причинити значні руйнування житла, а також політичні конфлікти з сусідніми країнами.

Африка і Індія, а також країни сектору світу, що потрапили під вплив 2-ки в цьому році більше постраждають від захворюваності на нові мутаціі вірусів і забруднення оточуючого середовища, загострення різниці між багатими та бідними. На доданок, за 20 річним періодом в цьому секторі на південному-заході керує 5ка, тож загострення конфліктів між країнами відбуватиметься найбільш драматично. Ізраїль може бути втягнутий в конфлікт знов і багато людей Середнього Сходу і північної половини Африки можуть опинитися на межі виживання, під хмарою найскладнішої комбінаціі несприятливих погодних і економічних факторів у 2022 (5-2 і Руйнівник Року).

В США зростуть суперечки за владу в середині і зовні під впливом комбінаціі летючіх зірок 3-6, особливий тиск відбуватиметься з приводу рішень починати чи ні активні військові дїї за межами країни, щоб відновити статус світового лідерства. Але тенденціі року вказують на можливі зачні пошкодження в Північній Америці в результаті сильних вітрів, а також лих спричинених людською діяльністю, тому грандіозні очікування більш схожі на міраж.

Південна Америка опиниться в секторі дїї 4-7 і економічні питання викличуть хвилі демонстрацій, це привід до шаткого політичного становища влади в країнах регіону, опоненти влади можуть спокуситись на зміни заохотивши людей перспективою кращого економічного становища.

Росія і скандинавскі країни відчують на кліматі найбільший вплив глобального потепління. Росія, зокрема її північ, виразно постраждає від підтоплень. Комбінація Три Ша говорить про заворушення і техногенні лиха в північному секторі світу.  Політика «примушення до миру» направлена на Балтику, Білорусію і Україну буде продовжуватись і загрожуватиме найбільше в травні і серпні 2022.

Україні, з приводу претензій на її территорії, найбільші риски диверсій складуться у серпні-жовтні. В лютому-травні атаки можуть бути направлені персонально на президента України. Західній Україні потрібно подготуватись до великої кількості опадів наступного року, земля буде слабка і можливо багато зсувів.

Європа, в секторі з 7, може очикувати зменшення залежності від вірусів і зміцнення економіки. Тим не менш, еміграційна криза набиратиме нових обертів і буде хвилювати кордони, разом з повенями і різкими змінами череди не дуже руйнівних, але холодних і жарких циклонів. Загостряться розбіжності між Британією і ЄС.

Японія на півночі подвоєня ризику природних лих по’вязаніих із рухами тектонічих плит цього року.

Східна Азія припадає в сектор з вогняною комбінацією 9-3, що значно підігріє клімат в Сінгапурі, В’єтнамі, Камбоджі, Суматрі, Австралії. Це зона сприяння виверженням вулканів. А також втрат врожаїв. Від жари, в цьому секторі, може найбільш постраждати Індонезія, а від тайфунів Філіппіни. Тайвань потрапляє в загострення політичних диспутів, вірішальні подїї для його майбутнього вірогідні в першій половині 2022 року.


Вплив 2022 на кожен будинок

Згідно аналітичного огляду змін фен-шуй домів, актуально організувати простір ергономічно. В цьому році вкрай важливо підтримувати чистоту. Особливу увагу приділяйте речам кинутим на вході в дім і в головній кімнаті. Уникайте накопичення перепон для плину життєдайної енергіі ці, цього року це швидко сказуватиметься на здоров’ї мешканців.


Вплив 2022 на кожного з нас

У 2022 рік, коли 5 керує центром життя, всі подіі відбуватимуться з потужнішими наслідками і з подвоєним прискоренням, стане легко досягти прогресу з девізом «будь готовий швидко пристосовуватись до змін». Успіхи чекають на вас, якщо ви візьметесь за свої здібності і сміливо підете назустріч випробовуванням. Під час вирішення проблем виключайте імпульсивні реакції і не дозволяйте нічому доходити до крайнощів, це причина головних проблем цього року.

Задля успішного «запливу на той бік» року Водного Тигра вам треба перестати «заліпати» на новинах про труднощі, концентруйтесь наполегливо задля подолання себе,- своїх лінощів і поблажливості і стрімко зможете стати найкращим собою.

В рік Тигра, укупі з правлячою летючою зіркою фен-шуй 5, вигідно обирати лише практичні цілі. Також, нагальна обачлива підготовленість з питань безпеки. Зокрема, налаштованість систем водопостачання та електрики, гарна порада — модернізувати їх у власному житлі до настання 3 лютого 2022. Це астрономічний початок року Водного Тигра. Те ж стосується обережності під час плавання дітей і дорослих — будь то вдома у ванній чи у водоймищах.

З приходом року 2022 малі кроки можуть спичиняти великі трансформації. А значить — час починати діяти.

Бажаючи, щоб всі ваші діі мали сприятливі наслідки, у виборі часу для важливих дій керуйтесь Календарем на рік Водного Тигра 2022 з порадами на кожен день.


Поради для внесення змін у фен-шуй домів в 2022 році і ще більше про глобальний прогноз.


 

Доброї вдачі! Майстер Вей Лія

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.