Календар Рік Водного Тигра 2022

Профессиональный астрологический календарь на год Водного Тигра 2022 Календар настінний перекидний, українська версія розпродана.


В наличии: Календарь Удачи ежедневник 2022 мобильная версия на русском.

В наявності: Календар Удачі планер 2022 мобільна версія українською.


У кожному дні нашого життя завжди можна знайти позитивні і негативні сторони. Цей календар спеціально розроблений таким чином, щоб користувач зміг самостійно побачити, оцінити і застосувати для себе щось корисне на кожен день, спланував свою активність шляхом найменших зусиль. У цьому календарі червоний і чорний кольори вказують на легку вдачу або перешкоди, при цьому, до кожної символічної назви присутнє коротке зрозуміле поясненнями особливостей переваг і випробувань на день і загалом — кожної його з годин. Ви отримаєте справжнє задоволення, спостерігаючи як мудрість древнього китайского мистецтва 5 елементів розкривається і підтверджує ваші власні відчуття з приводу кожного дня, його настрої, тенденціі, допомагає зробити ваші діі своєчасними — шлях до успіху.

В каледарі поєднані сонячні і місячні цикли, версія китайського традиційного альманаху-календаря вдалих дат адаптована для України. Використовується для поануваня громадських зібрань, переговорів, запуску проекту, відкриття бізнесу, важливих покупок, угод з власністю, перукарні, зміни зовнішності та багато іншого:

 • Метод 12 Установ: практичні поради щодо соціальних, ділових та хатніх справ на основі взаємодій 12 тварин китайського зодіаку (Земних Гілок).
 • Довідник 28 сузірь: тактика на кожен день, активні органи тіла і вправи для здоров’я.
 • Час настання Нового та Повного місяцю, Затемнень, Ретроградності планет.
 • Особливі, урочисті дні року.
 • Порожні Дні – марний час для важливих дій.

Професійний Гороскоп для 12 знаків китайского зодіаку на 2022 рік Водного Тигра.

Фен-Шуй: мапи Летючих Зірок на рік і кожен місяць із зазначенням місяців несприятливих для початку ремонту та будівництва та напрямків входу в будинок по сторонах світу для початку ремонту.Переваги, які оцінять професіонали з китайської метафізики:

 • Реалізовані і Безплідні Злиття Небесних Стовбурів.
 • Вказівка ​​про утворення додаткових елементів у дні за результатами всіх взаємодій бацзі, без урахування дати народження.
 • Вказівки всіх типів Покарань із коментарем поясненням.
 • Розрахунки початку сезонів та затемнень з точністю до хвилин за київським часом. 
 • Враховано аналітику всіх годин року — наявність ланцюжків породження та спец комбінацій за методом цімень дунцзя.
 • Кращі активації року за методом цімень дунцзя, враховані всі особливі конфігурації дня: фу інь, фан інь, 5 неможливих зустрічей, покарання Джи фу, Джифу в центрі, Посланник у центрі, юнгань в центрі, Небесний Стовбур Земля Ян на земній тарілці в центрі або в порожнечі. Все це з урахуванням підтримки чи перешкоди з боку комбінацій годин у дні. А також, присутність структури Цімень Дунцзя у дні, при цьому відкинуто попадання в порожнечу, покарання та враховано підтримку з боку годин.

Один комментарий

 1. Дорогая Виктория!
  Благодрю вас за чудесный Ежедневник 2019! уверена, что это поможет спланирвоать и прожить еще один лучший год жизни!
  желаю вам процветания, изобилия! еще раз благодарю за вашу доброту и радость!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.