Настінний Календар Рік Водного Тигра 2022

Календар Удачі на Рік Водного Тигра 2022 Календар настінний перекидний

Розмір: формат А3, 30 х 42 см, 30 стор.

Доставка:

Нова Пошта
DHL
Укрпошта

Ціна: 360 Грн 

 


У кожному дні нашого життя завжди можна знайти позитивні і негативні сторони. Цей календар спеціально розроблений таким чином, щоб користувач зміг самостійно побачити, оцінити і застосувати для себе щось корисне на кожен день, спланував свою активність шляхом найменших зусиль. У цьому календарі червоний і чорний кольори вказують на легку вдачу або перешкоди, при цьому, до кожної символічної назви присутнє коротке зрозуміле поясненнями особливостей переваг і випробувань на день і загалом — кожної його з годин. Ви отримаєте справжнє задоволення, спостерігаючи як мудрість древнього китайского мистецтва 5 елементів розкривається і підтверджує ваші власні відчуття з приводу кожного дня, його настрої, тенденціі, допомагає зробити ваші діі своєчасними — шлях до успіху.

В каледарі поєднані сонячні і місячні цикли, версія китайського традиційного альманаху-календаря вдалих дат адаптована для України. Використовується для поануваня громадських зібрань, переговорів, запуску проекту, відкриття бізнесу, важливих покупок, угод з власністю, перукарні, зміни зовнішності та багато іншого:

 • Метод 12 Установ: практичні поради щодо соціальних, ділових та хатніх справ на основі взаємодій 12 тварин китайського зодіаку (Земних Гілок).
 • Довідник 28 сузірь: тактика на кожен день, активні органи тіла і вправи для здоров’я.
 • Час настання Нового та Повного місяцю, Затемнень, Ретроградності планет.
 • Особливі, урочисті дні року.
 • Порожні Дні – марний час для важливих дій.

Професійний Гороскоп для 12 знаків китайского зодіаку на 2022 рік Водного Тигра.

Фен-Шуй: мапи Летючих Зірок на рік і кожен місяць із зазначенням місяців несприятливих для початку ремонту та будівництва та напрямків входу в будинок по сторонах світу для початку ремонту.Переваги, які оцінять професіонали з китайської метафізики:

 • Реалізовані і Безплідні Злиття Небесних Стовбурів.
 • Вказівка ​​про утворення додаткових елементів у дні за результатами всіх взаємодій бацзі, без урахування дати народження.
 • Вказівки всіх типів Покарань із коментарем поясненням.
 • Розрахунки початку сезонів та затемнень з точністю до хвилин за київським часом. 
 • Враховано аналітику всіх годин року — наявність ланцюжків породження та спец комбінацій за методом цімень дунцзя.
 • Кращі активації року за методом цімень дунцзя, враховані всі особливі конфігурації дня: фу інь, фан інь, 5 неможливих зустрічей, покарання Джи фу, Джифу в центрі, Посланник у центрі, юнгань в центрі, Небесний Стовбур Земля Ян на земній тарілці в центрі або в порожнечі. Все це з урахуванням підтримки чи перешкоди з боку комбінацій годин у дні. А також, присутність структури Цімень Дунцзя у дні, при цьому відкинуто попадання в порожнечу, покарання та враховано підтримку з боку годин.

3 комментария

 1. Дорогая Виктория!
  Благодрю вас за чудесный Ежедневник 2019! уверена, что это поможет спланирвоать и прожить еще один лучший год жизни!
  желаю вам процветания, изобилия! еще раз благодарю за вашу доброту и радость!

 2. Наше знакомство с Мастером Wei Liya началось много лет назад, мне нужен был 100 летний китайский Календарь и он был у Виктории. Тогда я только начинала изучать И-цзин и Ба цзы. Узнав, о возможности заказывать Фен — Шуй прогноз на год — я его заказала. По прошествию года меня поразила его феноменальная точность. Каждый раз происходили именно те события, о которых предупреждала Виктория. Отзыв начала немного по — азиатски — издалека. Многолетнее знакомство с Викторией не раз убеждало меня в ее высоком профессионализме , рабочей этике, а также высокой точности прогнозов. Пользуюсь календарем на год уже несколько лет, очень удобен для планирования разнообразных событий, связанных со всеми аспектами жизни. Мне уже пришёл настенный Календарь на 2021, могу сказать что он ещё более проработанный и детальный. Дизайн очень удобен для использование, полезным дополнением в этом году является мобильная версия — удобно , когда Календарь всегда под рукой. Хочу так же отметить, что эстетика календаря также на высоком уровне и он станет настоящим украшением для любого интерьера.

 3. Светлана

  Уважаемая Виктория! Благодарю за Календарь » Год Белого Быка 2021″, я очень ждала его выход! Особенно порадовало, что сразу после оплаты я получила мобильную версию, а также очень быстрая доставка печатной версии Календаря отличного качества! Благодарю за Ваш труд, доброту, профессионализм и такую ценную информацию!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.