Прогноз на рік Водного Тигра 2022 — Собака

Гороскоп за 12 знаками китайського зодіаку на 2022 рік Чорного Тигра для Собаки

Калькулятор знаків народження Онлайн

Цього року, звичайні та досить мізерні для вас на знакові події періоди, будуть чергуватись із сплесками бурхливих приплинів активності, що відзначаються у дні Коня, а значить раз на 12 днів. Вам може виявитися дуже корисним пристосуватися до цього графіка, тому що ваше самопочуття теж чуйно відгукуватиметеся йому. З одного боку, Собака, Тигр і Кінь утворюють разом Потрійний Союз Вогню – потенційно успішний для перемоги у конкуренції та всілякого роду боротьбі за високі досягнення.

З іншого боку, Собаці, в рік Водного Тигра, на першому місці рекомендується поставити турботу про здоров’я. Незважаючи на відсутність великих резервів витривалості в цей рік, ви отримаєте пропозицію брати участь у трудомістких проектах у якості підтримки і того, хто повинен ці проекти доводити до кінцевих результатів або забезпечувати їх тили, стабільність та безпеку, прямо як захисник у футбольній команді. Саме робота в команді здатна принести вам найбільший дохід в цей рік. Якщо ви не хочете пропустити кращі можливості для себе і зберегти здоров’я міцним, доведеться чергувати швидкісні перегони в діловій активності з днями розвантаження та відновлення. У зв’язку з цим, використовуйте Календар на рік Водного Тигра 2022 для планування.

Найприємніше в рік Водного Тигра, що заслуговано повинен отримати Собака, це нагороди та популярність за перемоги у вибраній ним сфері діяльності, а також високі оцінки у навчанні. Всі нові можливості розкриваються перед вами через заняття освітою і підвищення кваліфікації за предметом, що вас цікавить. Нові знання допоможуть вам не лише перевершити конкурентів, а й підвищити ваш статус, посаду, здобути владу.

Зірка Стурбованності вимагатиме від вас якщо не бути постійно на роботі, то моніторити все регулярно проводячи перевірки, здійснюючи координаційні дзвінки, щоб не втратити контроль над ситуацією. Через неї вам буде складно  поїхати відпочити, забувши про справи. Її присутність також попереджає, що не час для лінощів, оскільки ваші успіхи залежні від уважного спостереження за ситуацією, а потім «підсікання» як у риболовлі, в потрібний момент. Крім того, чим більше ваша ставка, тим більше охочих буде поживитися або хитро і безжально влаштувати удар з тилу. Ви легко можете запобігати подібним ситуаціям, спокійно і миротворчо не допускаючи їх.

Це чудовий рік, щоб знову зв’язатися зі старими друзями та знайти нових однодумців.


Календар на рік Водного (Чорного) Тигра 2022 


Копіювання і поширення оригінальної версіі або перкладів іноземними мовами дозволяється виключно із прямим посиланням на адресу цієї сторінки в інтернеті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.