Прогноз на рік Водного Тигра 2022 — Дракон

Гороскоп за 12 знаками китайського зодіаку на 2022 рік Чорного Тигра для Дракона

Калькулятор знаків народження Онлайн

Із зіркою Подорожей, вам вигідніше буде працювати дистанційно або в поїздках за межами будинку, міста і навіть країни, де ви живете. Зв’язки з іноземцями принесуть нові можливості в кар’єрі і більше визнання ваших здібностей. Фаза життєвого циклу, в якій ви опиняєтеся в рік Водного Тигра, сприяє переїзду та роботі над кар’єрним прогресом на майбутнє. Але вам доведеться більше часу витрачати на очікування, ніж на нові великі проекти.

Для Дракона цей рік не є ні поганим, ні прекрасним, тому, з одного боку, не повинно бути катаклізмів для вас, а з іншого — нового несподіваного щастя з неба не впаде. Оскільки нові можливості приходять опосередковано, в компаніях з іншими людьми і від них залежать ключові можливості просування, ваша сила в підтримці спілкування, особливо з Тиграми, Кроликами або Півнями, коли збирається великий проект — ви можете допомогти всім їм показати себе і розрекламувати іх товар.

Пропонуйте ваші послуги та користуйтеся слушним моментом, щоб нагадувати про себе. Календар на рік Водного Тигра 2022 вам у поміч. Ваше завдання цього року — утримати колишній рівень стабільності в отриманні доходів.

Якщо нові обставини зовсім не стикуються з вашими колишніми проектами, тоді ви можете законсервувати їх на деякий час до кінця року, це, дуже вірогідно, мудре рішення. Наприклад, це стосується всіх питань пов’язаних з нерухомістю та ремонтом, у цій активності ймовірні непередбачувані обставини та витрати.

Якщо рік Металевого Бика ознаменувався настроєм громади «ми маємо терпіти і наполегливо працювати», то в рік Водного Тигра суспільство буде захоплено питаннями боротьби та жорстких рішень. У цьому мало приємного і знову мало шансів відпочивати чи розважитись.

Вас приймуть до команди лідерів, якщо ви вже маєте послужний список минулих перемог і не боїтеся вплутуватися у конфлікти.

З іншого боку, ви повинні розуміти, що за відсутності зірок різного роду вдачі, ваша витривалість не дуже висока для здійснення великих подвигів і здоров’я має стати вашим пріоритетом у прийнятті рішень. З ним нічого не трапиться, якщо ви не піддаватимете себе перевантаженням, виділіть час на систематичне оздоровлення, менше пасивного спокою і більше розминки для м’язів, масажі, що розігрівають, гаряче харчування. Зупиняйте схильність до песимізму, викликану силою Водного Тигра, ваші перемоги взаємопов’язані з бажанням працювати в команді разом з іншими людьми цього року і ви маєте прийняти рішення.


Календар на рік Водного (Чорного) Тигра 2022 


Копіювання і поширення оригінальної версіі або перкладів іноземними мовами дозволяється виключно із прямим посиланням на адресу цієї сторінки в інтернеті


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.