Фен-Шуй будинків у рік Водного Тигра 2022

Особливості фен-шуй будинків у рік Водного Тигра 2022


Огляд 8 основних напрямків за сторонами світуЦентр

Найголовніше, що рекомендується змінити для сприятливого фен-шуй у будь-якому приміщенні для покращення удачі в 2022 рік Водного Тигра, знаходиться в центрі приватних будинків, квартир або офісів. Центр візьме під контроль зірка «жовта 5», у Китаї жовтий колір є символом Небесного Імператора – перста долі, що приносить кардинальні та доленосні зміни, це означає втрату звичного комфорту та можливі стихійні лиха, потенціал втілення як великих досягнень, так і великих покарань.

Для запрошення позитивної вдачі, прикрасьте центр вашого приватного будинку, квартири або офісу порожнім круглим металевим предметом, наприклад, золотою тарілкою або «співаючою чашею сплаву 7 металів», приберіть все, що загромоджує центр вашого житла.

Щоб відвернути трагічні випробування долі, приберіть або сховайте предмети пов’язані з елементами Вогню і Землі – відтінки червоні та жовті, коричневі, кам’яні предмети, свічки, предмети гострокутні та кулясті, квадратні та кубічні.Південний Захід (юго-запад)

У циклі занепаду опиняться будинки, орієнтовані на Південний Захід, їх наповнить комбінація летючих зірок 2 символу «хронічних хвороб» і 5 символу «порушення планів», разом з руйнівником року потенціалом турбулентних зовнішніх обставин. У зв’язку з концентрацією трьох небезпечних зірок в цьому секторі, приділяйте підвищену увагу недопущенню безладу, щоб ці протікала в передпокої та вітальні плавно і без перешкод, необхідний і щоденний систематичний внесок у зміцнення здоров’я за допомогою тренувань та здорове харчування, профілактика хвороб, суворо організуйте виконання всіх правил безпеки.

На щастя, підтримка зірки Процвітання у цьому секторі, в 2022 році, допоможе просуванню у розвитку кар’єри та приросту прибутку від чесної невпинної праці. У зв’язку з цими комбінаціями зірок, якщо ваш вхід розташований на південному заході, то цього року правильні зміни у фен-шуй допоможуть вам уникнути потенційних проблем із здоров’ям.

Традиційний китайський коригуючий засіб – розмістити в цьому секторі монети з квадратною дірочкою у кількості 6, зв’заних червоним шнуром з плетеним містичним вузлом – символом нескінченного захисту від нещасть та червоним пензликом на кінці – образ спалення негативної ці. Замість них можна розмістити гарбуз-горлянку перев’язаний червоною ниткою.

Крім того, південний захід-1 це напрямок Руйнівника року 2022. Руйнівник року на вході в будинок або у напрямку узголів’я ліжка, або робочого столу це потенціал руйнувань та травм. Це легко виправити, якщо зрушити меблі всього на кілька градусів, щоб не сидіти обличчям і не спати, лежачи головою в сектор 242-248 градусів компаса. Якщо ваші вхідні двері розташовані саме в цьому напрямку, краще звернутися до майстра фен-шуй, який знає традиційні даоські ритуали і може зробити талісмани для умиротворення енергій року Водного Тигра.


Північний Схід (северо-восток)

На Північному Сході в 2022 знаходиться Управитель Року — Князь Водного Тигра. За традицією, у секторі, що належить йому, рекомендується розміщувати спеціальну картину з талісманом-побажанням залучення захисту та заступництва на весь рік.

Для взаємодії з Управителем Року є правило, як уникнути його загроз без коригувальних засобів: у 2022 році, щоб не «згнівити» Управителя Року, що є потіком найбурхливішої, наймінливішої і підпорядковуючої собі всі події ян ці енергії, не розташовуйте свій робочий стіл обличчям у цьому напрямку, а також зсуньте узголів’я ліжка, якщо воно орієнтоване на Північний Схід-3, центр відповідного йому сектора шириною в 15 градусів ви знайдете на 60 градусах компасної шкали.

Окрім Управителя, у Північно-східному секторі, одночасно із ним перебуватиме зірка Академічних успіхів року. Можна покращити успіхи мешканців в освітній сфері, такій як навчання або вчителювання, проходження співбесід та складання іспитів, наукові досягнення, якщо розмістити в секторі Північний Схід-3 бронзову 9 ярусну пагоду чи іі зображення, або поставити там книги зі списку навчальних предметів, що вас цікавлять. Крім того, в 2022 році на Північному сході, в секторі ближче до кордону з північчю розміститься несприятлива Ша Застою, що гальмує справи та охолоджує відносини. Про її корекцію читайте у описі Північного сектора.


Схід (восток)

Найбільший розквіт удачі 2022 принесе будинкам, орієнтованим на Схід. Вони отримають наповнення новими щасливими можливостями, пов’язаними з позитивним проявом летючої зірки 3, мешканці стануть більш активними, мотивованими і готовими до всіх викликів року, й нових завдань.

Не тільки тим, хто має вхід у житло на сході, але й людям, які займають кімнату, що знаходиться у східному секторі їхньої квартири, чекає підтримка від нових знайомств та покращення стосунків у сім’ї.

Нові відкриття з приємними сюрпризами на підході, влаштовуйте вечірки і зав’язуйте нові дружні знайомства, довіряйте в цьому вашому власному натхненню.


Південний Схід (юго-восток)

Будинки, що відкриваються на Південний схід, наповняться силою летючої зірки 4 і символічних зірок благочинної допомоги від близьких друзів та родичів. Це допоможе в ініціативах всій сім’ї і, в такому будинку, рік обіцяє бути більш комфортним, ніж кілька минувших.

Навіть якщо ви просто займаєте кімнату в якій переважає південно-східний сектор, не бійтеся звертатися за підтримкою до оточуючих і ви отримаєте доречне керівництво у кар’єрі та явний прогрес.


Північ (север)

Ша Лиха займає цього року Північ, тому вкладені зусилля людей, які займають цю кімнату або всіх мешканців, які мають вхід у будинок у цьому напрямку, можуть не призводити до бажаних результатів. Залишайтеся приземленими і налаштуйтеся на завзяту працю, прагніть оновлення заради нових перспектив. Розчарування та суперечки можуть вести до судових розбірок, тому у всіх відносинах ставте за мету отримувати полюбовний результат, наскільки це взагалі можливо. Зберігайте душевний спокій і контролюйте свої емоційні реакції під час зустрічі з перешкодами. Якщо ви не будете легко зриватися в бурхливі реакції, це не призведе до звинувачень та втрат.

Північний напрямок цього року наповнений енергіями трьох Ша, це найдеструктивніші інь потоки ці, неначе застійне болото, що сприяють взаємним підозрам у людських відносинах, зраді, рідступним прихованим діям, диверсіям, затримкам у справах та збиткам у подорожах. Традиційний китайський засіб корекції — три Драконо-коні (Кірін), по одному для кожної з трьох Ша. Кірін, вважається аналогом Єдинорога, у символічному сенсі він представляє ідеальну гармонію 5 елементів та загальне умиротворення, за легендою вважається, що зустріти цього дивного звіря в реальному світі можна лише тоді, коли на Землі припиняються всі війни. У зв’язку з Трьома Ша є правило, щоб уникати їхнього впливу без коригувальних засобів: у 2022 році, щоб запобігти зрадам і підступності, працюючи в будь-якому приміщенні, «не підставляйте спину» Півночі, інакше кажучи, не сидіть за робочим місцем до Трьох Ша спиною.


Північний Захід (северо-запад)

Буде підтриманий зіркою 6 і символічною зіркою Багатства для комерційних угод. Але, вам слід бути пильними і приділяти особливу увагу подіям, коли ви виходите з дому. Оскільки одна з трьох Ша — Ша Пограбування займає сектор ближче до кордону з північчю цього року, це може завдавати втрат та збитків. Якщо ваша кімната розташована в північно-західному секторі, ретельно обирайте сприятливі дати для початку подорожей за китайським календарем, будьте пильними, щоб не губити документи та не ставати жертвою шахраїв.

Завдяки символічній зірці Багатства з торгівлі вам забезпечений легкий виграш у власному бізнесі, але ви повинні не зв’язуватися з жодними авантюристами та не давати свої гроші іншим людям у розпорядження, особливо для будь-яких ризикованих операцій.
Якщо ваш вхід розташований на Північному Сході-3 320-340 градусів компасної шкали, вам необхідно вжити всіх заходів проти пограбування такого приміщення та встановити коригуючий засіб проти трьох Ша, ви знайдете його опис у розділі для Півночі.


Південь (юг)

На Півдні комбінації летючих зірок сприяють напруженості у відносинах і необхідності серйозно працювати над репутацією, уникати конфліктів через непорозуміння, поспішність чи потурання бурхливим емоціям, частої зміни настрою. Зберігайте обережність і не дозволяйте собі скаржитись, навпаки, завжди шукайте привід для подяки. Важливо визнавати помилки та швиденько вносити виправлення, щоб не стало надто пізно.

Коли ваша вітальня, вхід або кімната розташовані в Південному секторі, ви будете підтримані зіркою 9, що допомагає взаємній турботі один про одного між тими, хто з вами живе. Ваші досягнення в роботі можуть стати визначними і ви можете очікувати приросту доходів завдяки зірці грошової вдачі, яка сприяє накопиченню багатств.


Захід (запад)

На Заході, за підтримки летючої зірки 7 та символічної зірки Квітка Персика, обставини допоможуть розвитку романтичних відносин та підвищенню соціальної привабливості. Якщо ваш вхід у житло виходить на Захід, то для вас і вашої сім’ї очікується рік радісних подій і приємного задоволення.

Якщо ви займаєте кімнату на заході, ви зможете повністю скористатися власним потенціалом, виявити індивідуальні сильні сторони та отримати значні здобутки.

Якщо подружня спальня знаходиться на заході, то на вас чекає розквіт сексуального життя.

Якщо ваш робочий кабінет розташований у цьому секторі, то ви можете досягти популярності через соціальну активність, тому не сидіть склавши руки, так ви не втратите шансів на успіх! Коли вас помітять, тільки ваша ініціативність та уважність відчинять двері до яскравого прогресу.


 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.