Прогноз на рік Водного Тигра 2022 — Коза

Гороскоп за 12 знаками китайського зодіаку на 2022 рік Чорного Тигра для Кози

Калькулятор знаків народження Онлайн

Це рік великих очікувань, він потребує від вас терпляче готуватися і чатувати на можливості, що нададуться, та проявити себе. Коли довго чекаєш, іноді може виникати відчуття безвиході, але не можна піддаватися зневірі, до якої підбурюють Козу деякі зірки в рік Тигра.

Над вами яскраво сяє зірка Народження нових ідей, що відкриває довгострокові корисні перспективи життя. Смакуйте якнайбільше нового і цікавого для вас. Вам можуть надатись шанси отримати нову роботу, яка може виявитися гідною для вас.

Якщо ви давно у відносинах, це гарний рік, щоб влаштувати весілля, він сприяє народженню дитини. Якщо ви шукаєте нове кохання, то щаслива зірка Небесний Єдиноріг допоможе вам зустріти людину, яка готова виконувати роль вашого чоловіка або дружини. Подобається і підходить він вам в інших своїх здібностях, таких як, наприклад, сексуальний темперамент або ідейні міркування, вам варто ґрунтовно перевірити, перш ніж думати про весілля.

Зірка під назвою Ангел смерті, яка цього року відвідує Козу, своєю назвою має мобілізувати її, але не в сенсі наведення жаху, а в сенсі необхідності усвідомити як важливо жити тут і зараз, перестати відволікатися під час потенційно травмонебезпечних видів діяльності. Зокрема, запобігання аваріям — не відволікати водія від дороги за кермом на швидкості або, якщо ви самі водій, ваш сусід повинен вам не заважати. Ангел смерті включає свою дію лише тоді, коли ви самі «пхаєте голову в пащу тигра» — не займайтеся ризикованими для життя видами діяльності та швидкісного спорту, не «ходіть краєм прірви» і з вами не станеться нічого. Якщо ви не можете уникнути такого роду роботи, ви повинні бути повністю підготовлені до неї і ні на що не відволікатися.

Відносно здоров’я підвищується схильність до кровотеч, тому рани можуть повільніше гоїтися. Щоб уникнути проблем, вибирайте лише сприятливі дні для важливих справ, у цьому вам допоможе Календар на рік Водного Тигра 2022. Вважається, що якщо ви займетеся благодійністю або віддасте непотрібні речі на початку року Тигра, це принесе вам вдачу у здоров’ї 2022 року.

Зірки Успіхів дарують вам зростання популярності та підтримку в нових ініціативах, не бійтеся ділитися своїми міркуваннями і більше часу проводьте не на самоті, а в хорошій компанії.


Календар на рік Водного (Чорного) Тигра 2022 


Копіювання і поширення оригінальної версіі або перкладів іноземними мовами дозволяється виключно із прямим посиланням на адресу цієї сторінки в інтернеті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.