Прогноз на рік Водного Тигра 2022 — Кінь

Гороскоп за 12 знаками китайського зодіаку на 2022 рік Чорного Тигра для Коня

Калькулятор знаків народження Онлайн

Не зважаючи на відчуття невизначеності й неприв’язаності, що відвідує вас дедалі ближче до року Тигра, ви отримаєте прогрес у справах.

Пам’ятайте, що результати року будуть пропорційні докладених вами зусиль.

Кінь любить бігти попереду всіх, але при цьому отримує справжнє задоволення тільки від перемоги всієї команди. Йому подобається бути ведучим і допомагати всім об’єднатися й прискоритися заради рекордів, але останні кілька років він не отримував масштабних можливостей подібного роду і, вже майже зовсім, міг втратити надії. Здійснилося — чим складніше і важче роботу ви готові виконати, тим більше ви розбагатієте. Кінь стане, в хорошому сенсі слова, детонатором для більшості важливих подій, допомагаючи Тигру відволіктися від «бійки заради бійки» і показуючи, як ефективніше виконати намічені проекти.

У оточуючих вас людей будуть з’являтися ідеї, які вони з натхненням пропонуватимуть вам для спільного втілення. Якщо елемент Вогню сприятливий для вас за датою народження і ви спортсмен, то можете стати чемпіоном наступного року.

Настав час освоювати нові вершини, нарешті, не тільки ви опинитеся зацікавлені в спільній активній творчості, гідно оцініть ідеї оточуючих і запропонуйте додати ваші вдосконалення. Поєднавши спільні зусилля, ви досягнете визнання і слави.

Вам слід бути уважнішими і не піддаватися поривам поспіху, ви повинні бути стрижнем ритму того, що відбувається, і конструктивності у вашому оточенні. Є небезпека налякати інших надто бурхливими емоційними реакціями, наступного року використовуйте ваш теплий гумор, а не вулканічний гнів, він може зруйнувати важливі контакти. Намагайтеся уникати будь-яких сварок, більшість інших людей, які не мають вогню у даті народження, будуть перебувати в депресивних і похмурих настроях, і якщо ви цілеспрямовано почнете ділитися притаманним вам оптимізмом і драйвом, то буквально врятуєте багатьох у ці нелегкі часи.

Ваш авторитет тепер може зміцнитись, будьте нейтральні у суперечках і не піддавайтеся на провокації незадоволених людей.

Ваша інтуїція зросте, і ви можете спробувати розробляти нові джерела прибутку. В особистому житті прояснюйте непорозуміння, ваша щирість важлива, пам’ятайте, що тільки чесність з обох боків допоможе істинному порозумінню.

Настав час використати ваші здібності швидко вчитися тому, що вам цікаве і почати наполегливо вивчати те, що ви відчуваєте важливим для свого професійного зростання. Вас супроводжуватиме прихильність вагомих людей і є великі шанси швидко складати іспити та проходити тести.

Відносно здоров’я, відчувайте свої кордони, можливі серйозні стреси та перевантаження і вам слід  чергувати їх із постійними тренуваннями та пасивним відпочинком. Природа – ваш найкращий спосіб швидкого відновлення сил.


Календар на рік Водного (Чорного) Тигра 2022 


Копіювання і поширення оригінальної версіі або перкладів іноземними мовами дозволяється виключно із прямим посиланням на адресу цієї сторінки в інтернеті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.