Майстер Фен-Шуй Вей Лійа (Вікторія Хілініч) Україна

Офіційна сторінка Майстра Фен-Шуй в Україні

Вікторія Хілініч — Майстер Вей Лі Йа 

Doctor of Medicine Viktoriia Khilinich, Master of Feng Shui Wei Liya (維麗亞).

Doctor of Medicine Viktoriia Khilinich,
Master of Feng Shui Wei Liya (維麗亞).

Народилася в Києвi. Перша вища освіта — Національний Медичний Университет ім. О.О. Богомольця лікувальний  факультет, спеціалізація — офтальмологія. Друга вища освіта — Академія Художнього Моделювання та Дизайну за спеціальністю дизайн інтер’єру. Зацікавлення Фен Шуй виникло під час вивчення традиційної китайської медицини у 1999 році. З 2008 по 2012 — автор східної частини інтернет-порталу horo.tochka.net. З 2009 по 2011 — сторінка «Прогноз Фен-Шуй на кожний день», газета «Комсомольська Правда в Україні». 2011 р. — сторінка «Прогноз на місяць» журнал «Психологія і Я». Перекладач і видавник книги «Древні Секрети — Есенція Стовпів Долі та Удачі», Раймонд Ло, 2012.

Два курси з Ба-Цзі 3 рівня та Фен-Шуй 3 рівня, містять її унікальні праці на тему визначення здоров’я та дієти за допомогою аналітики дати народження за китайською календарною системою (ба-цзі) і створені на основі 300 історий хвороб та 5 років результатів досліджень, а також найбільшого з існуючих компасів Лопань у світі, що має 108 вимірювальних кілець.

Персональна галерея Вікторії Хілініч:

4 комментария

 1. Наталія Каретнік

  День добрий я нещодавно чисто випадково почула ваші коментарі щодо психологічно-астрологічних прогнозів і мене дещо зацікавило ,тому що у мене досить нестандартна ситуація і будь-кому я не можу розповісти ,тому хотіла порадитись з вами.

  • Вікторія Хілініч

   Наталія, будьласка, напішить листа про ваше пітання або дзвоніть мені.

 2. Светлана

  День Добрый Виктория Хилинич.
  Меня зовут Светлана Басюк
  Какой можете дать совет, с развитием способностей , а именно яснослышанием?
  С Уважением.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.