Майстер Фен-Шуй Вей Лійа (Вікторія Хілініч) Україна

Офіційна сторінка Майстра Фен-Шуй в Україні

Вікторія Хілініч — Майстер Вей Лія 

Вікторія Хілініч — Майстер Вей Лія
Виктория Хилинич — Мастер Вей Лия
Victoria Hilinich, Dragon’s Gate
Doctor of Medicine Viktoriia Khilinich
Master of Feng Shui Wei Liya (維麗亞)

Народилася в Києвi. Перша вища освіта — Національний Медичний Университет ім. О.О. Богомольця лікувальний  факультет, спеціалізація — офтальмологія. Друга вища освіта — Академія Художнього Моделювання та Дизайну за спеціальністю дизайн інтер’єру.

Зацікавлення Фен Шуй виникло під час вивчення традиційної китайської медицини у 1999 році. Має кілька десятків міжнародних сертифікатів і дипломів з предметів: Фен Шуй, Ба Цзи, Цзи Вей Доу Шу, І Цзин, Цимень Дуньцзя від Майстра Фен Шуй Дерека Уолтерса (Великобританія), Гранд Майстра Фен Шуй Раймонда Ло (Гонконг), Майстри Джозефа Ю (Канада), Майстри Алехандро Пенатаро (Німеччина), Майстра Лі Гун Міна (Тайвань) та інших.

З 2008 по 2012 — автор східної частини інтернет-порталу horo.tochka.net. З 2009 по 2011 — сторінка «Прогноз Фен-Шуй на кожен день», газета «Комсомольська Правда в Україні». 2011 р. — сторінка «Прогноз на місяць» журнал «Психологія і Я». Перекладач і видавник книги «Древні Секрети — Есенція Стовпів Долі та Удачі», Раймонд Ло, 2012. Тренер у-цинь-шу цигун в східному центрі Мічі, Київ 2016-2017 рр. Видавець і автор книги-щоденника на базі китайського сонячно-місячного календаря ся і методу стратегічного управління Цимень дуньцзя з 2017 року, російською та англійською мовами. Перекладач он-лайн калькулятора з китайських метафізичних наук chinesemetasoft на російську у 2018, у 2020 виконала перший в історіі переклад цього калькулятора українською мовою. Організатор подорожей до першоджерел китайських наук про життя, майстрів кунг фу до Тайваню з 2014 і по теперішній час.

Офіційний представник Міжнародної Асоціації Майстрів Фен-шуй Сінгапуру, з сертифікованим правом на навчання консультантів з китайської метафізики з 2013 року і по теперішній час. Курси навчання у майстра Вікторії Хілініч містять унікальні роботи на тему визначення стану здоров’я і дієти за допомогою аналітики дати народження згідно традиціної китайської медицини (курс Бацзи), створені на основі 5 років досліджень понад 300 історій хвороб пацієнтів сучасних лікарень; а також огляд практичного застосування найбільшого з існуючих компасів Лопань, що містить 108 вимірювальних кілець (курс Фен-Шуй); математичні моделі конструкції Книги Змін і психоаналітичну практику її застосування (курс І-цзин).


3 комментария

 1. Наталія Каретнік

  День добрий я нещодавно чисто випадково почула ваші коментарі щодо психологічно-астрологічних прогнозів і мене дещо зацікавило ,тому що у мене досить нестандартна ситуація і будь-кому я не можу розповісти ,тому хотіла порадитись з вами.

  • Вікторія Хілініч

   Наталія, будьласка, напішить листа про ваше пітання або дзвоніть мені.

 2. Светлана

  День Добрый Виктория Хилинич.
  Меня зовут Светлана Басюк
  Какой можете дать совет, с развитием способностей , а именно яснослышанием?
  С Уважением.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.