Прогноз на рік Водного Тигра 2022 — Мавпа

Гороскоп за 12 знаками китайського зодіаку на 2022 рік Чорного Тигра для Мавпи

Калькулятор знаків народження Онлайн

Цей рік буде сповнений змін, руху та переїздів для вас. Мавпа перебуває у конфлікті з Тигром, у них різні цінності та підходи до вирішення завдань.

У рік прямолінійного та авторитарного Водного Тигра, який потребує загального поклону, Мавпі складніше звично працювати і відпочивати.

Ваші особисті плани можуть зустрічати несподівані перешкоди, просто будьте готові коригувати їх по мірі появи нових обставин. З цієї причини намагайтеся не брати на себе жодних зобов’язань, щоб не підвести інших людей і не ставити під загрозу власну репутацію. Не давайте обіцянок, які не збираєтеся виконати просто зараз. Звичне становище у роботі може стати хитким, ви побачите хто ваш друг, а хто – так.

В особистому житті можливі перевірки на міцність ваших стосунків, перш ніж зруйнувати будь-що, пам’ятайте це не найкращий рік для пошуку нових романів та весілля. Якщо ви не впевнені у ваших відносинах, варто спробувати пожити деякий час окремо і знову скучити один за одним.

Вам варто зайнятися роботою за кордоном, найкращі проекти, які можуть з’явитися — пов’язані з іноземцями або необхідністю поїздок. Тим не менш, будьте обережні, основна проблема в дорозі може бути пов’язана з оформленням ваших документів, перевіряйте їх кілька разів, не імпровізуйте, ви повинні бути підготовлені, якщо ви їдете в дорогу. Тихо пересуваючись на чужих територіях, намагайтеся не привертати до себе увагу і не вплутуватися в жодні конфлікти, коли ваш успіх не стабільний. Скористайтеся Календарем на рік Водного Тигра 2022 та виключіть із розкладу важливих справ усі дні Змії, особливо проведіть місяць Змії Травень 2022 уникаючи ризику, починань та військових дій.

У дні Змії та рік Тигра для Мавпи складається Потрійне Вогняне Покарання. Воно значить більше ризику небезпеки від вогню, електрики, поспішних дій, вибухонебезпечних предметів та вогнепальної зброї, авіаперельотів, а також емоційної неврівноваженості. Вам необхідно бути уважним при русі на високій швидкості, тут не потрібна бравада, іноді нервова система просто не встигає зреагувати, а зовнішні обставини можуть сприяти.

Будь-які зриви самопочуття можна повернути до норми, якщо негайно звернутися по допомогу. Бережіть серцево-судинну систему і не пийте багато алкоголю. У разі Вогняного Потрійного Покарання Змія додає раптовість, скандальність, проблеми із законом, відсутність глибини у розумінні мотивації власних дій.

Цього року вдало займатися переобліком та демонтажем всього, що показує свою ненадійність. За його підсумками ви вийдете на новий рівень порядку у вашому житті, розпрощавшись з усім, що більше не здатне допомогти вашому прогресу.

Ваша фаза життєвого циклу на рік Водного Тигра приносить позитивні зміни на майбутнє та приплив нових сил, а також винахід вами нових вдалих способів вирішення завдань.


Календар на рік Водного (Чорного) Тигра 2022 


Копіювання і поширення оригінальної версіі або перкладів іноземними мовами дозволяється виключно із прямим посиланням на адресу цієї сторінки в інтернеті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.