Прогноз на рік Водного Тигра 2022 — Бик

Гороскоп за 12 знаками китайського зодіаку на 2022 рік Чорного Тигра для Бика

Калькулятор знаків народження Онлайн

Зірка Червоний Фенікс дарує вам сердечне кохання цього року. Небо допоможе вам на повні груди відчути приплив нових емоцій і отримати більше задоволення від спілкування не тільки з природою, але і з людьми.

Романтична зірка Весілля обіцяє гарні можливості та події, дохід від посередництва, участі у святкових церемоніях. Це гарний рік для реєстрації відносин із давно знайомою коханою людиною. Якщо ви мрієте зустріти нове кохання, швидше займіться своїм зовнішнім виглядом, ваша привабливість і звабливість зростуть, цей магнетизм викличе людину близьку до вас емоційно і зі схожими інтересами у сфері задоволень. З цієї причини вам просто необхідно наповнити свій розклад відвідуванням заходів, пов’язаних з вашими інтересами та насолодою.

Зірка Усамітнення попереджає необхідність уважно поставитися до здоров’я батьків, а жінкам — до їх чоловіків. Це час, коли те що віджило себе у стосунках, здоров’ї та речах розпадеться на порох, попрощайтеся з тим, що розвалилося без жалю та провини. Може виникати ілюзія, що на вас не чекають і ви не бажані, невпевненість з прийняттям рішень і тим, який вибір зробити. Не закривайтеся від світу, просто дозвольте собі режим чергування самотності для відпочинку з бурхливим спілкуванням.

Важливо проводити профілактику застою жовчного міхура, щоб уникнути гострих станів. Зверніть увагу на великі суглоби та хребет – приймайте засоби для їх зміцнення. Також підвищується ризик кровотеч та проблем із кров’ю. Серйозно поставтеся до вибору сприятливих дат для медичних процедур, використовуйте Календар на рік Водного Тигра 2022.

Зірка Ша Пограбування створює ускладнення у подорожах, а також відсутність прибутку від поїздок. Якщо ви хочете отримати користь за кордоном, не імпровізуйте, заздалегідь підготуйте все та виберіть дату вдалу для початку подорожі. Також, уникайте будь-яких суперечок з іноземцями, дотримуйтесь їх правил на їх території. Будьте пильні виходячи з дому, щоб не загубити важливих речей і документів, не ходіть гуляти в дикі, незнайомі місця. Уникайте нічних темних провулків, щоб у бандитів не було спокус вас пограбувати. Втім, не довіряйтеся першому зустрічному. Оскільки ця зірка відзначає період, коли вам щось доведеться віддавати, то, відповідно, шанси на отримання прибутку будуть не так часто цього року. Використовуйте Календар на рік Водного Тигра 2022. для вибору вдалих дат. Ігри на біржі, будь-які спекуляції можуть призвести до втрат, тому не довіряйте підозрілим пропозиціям. Ваш гарант прибуьку цього року — не ризикувати і не поспішати вкладатися, краще заощаджувати.


Календар на рік Водного (Чорного) Тигра 2022 


Копіювання і поширення оригінальної версіі або перкладів іноземними мовами дозволяється виключно із прямим посиланням на адресу цієї сторінки в інтернеті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.