Прогноз на рік Водного Тигра 2022 — Кабан

Гороскоп за 12 знаками китайського зодіаку на 2022 рік Чорного Тигра для Кабана

Калькулятор знаків народження Онлайн

Зірка Добробуту яскраво сяє, освітлюючи вам шлях у рік Водного Тигра. В цілому вона означає достаток, а також розмаїття можливостей для отримання доходу. Вибираючи чим зайнятися, ви зможете виявити відразу кілька корисних проектів. Не сидіть склавши руки, ви можете бути успішними, роблячи кілька робочих проектів одночасно цього року.

Крім того, комбінація Злиття з Тигром робить рік плідним для нових контактів та взаємодії з людьми. Це час добрий для громадської діяльності, ви будете найкращим посередником та дипломатом у переговорах. Не соромтеся заробити свій відсоток з ініційованих вами угод.

Якщо ви самотні, особливо чоловіки, вас супроводжує успіх у протилежної статі. Зірка Усамітнення попереджає про необхідність уважно поставитися до здоров’я батьків, а жінкам до власних чоловіків. Це час, коли те, що віджило себе у стосунках, здоров’ї та речах розпадеться на порох, попрощайтеся з ним без жалю та провини. Може виникати ілюзія, що на вас не чекають і ви не бажані, невпевненість з прийняттям рішень і тим, який вибір зробити. Не закривайтеся від світу, просто дозвольте собі режим чергування самотності для відпочинку з бурхливим спілкуванням.

Важливо проводити профілактику застою жовчного міхура та очищення печінки, щоб уникнути гострих станів. Зверніть увагу на великі суглоби та хребет – приймайте засоби для їх зміцнення.

Зірка під назвою Ангел смерті, яка цього року відвідує Кабана, своєю назвою має мобілізувати її, але не в сенсі наведення жаху, а в сенсі необхідності усвідомити, як важливо жити тут і зараз, перестати відволікатися під час потенційно травмонебезпечних видів діяльності. Зокрема, ви перешкодите аварії, якщо не відволікатимете водія від дороги за кермом на швидкості або, якщо ви самі водій, ваш сусід повинен вам не заважати. Ангел смерті включає свою дію лише тоді, коли ви самі «пхаєте голову в пащу тигра» — не займайтеся ризикованими для життя видами діяльності та швидкісного спорту, не «ходіть краєм прірви» і з вами не станеться нічогісінько. Якщо ви не можете уникнути такого роду роботи, ви повинні бути повністю підготовлені до неї і ні на що не відволікатися. Вибирайте сприятливі періоди для важливих справ, у цьому вам допоможе Календар на рік Водного Тигра 2022.

Якщо вас запрошують на роботу чи відпочинок у якесь шикарне місце, ви можете чудово провести там час, не варто відмовлятися.

Якщо ви думаєте про поїздку на відпочинок, то ви здатні самі знайти місце та готель вашої мрії.

Якщо ви думаєте про зміну місця проживання, то майте на увазі, що цього року нікому не рекомендується розпочинати будівництво та капітальний ремонт, вам більше пощастить знайти на ринку готове житло, яке задовольняє всім вашим стандартам.


Календар на рік Водного (Чорного) Тигра 2022 


Копіювання і поширення оригінальної версіі або перкладів іноземними мовами дозволяється виключно із прямим посиланням на адресу цієї сторінки в інтернеті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.