Прогноз на рік Водного Тигра 2022 — Кролик

Гороскоп за 12 знаками китайського зодіаку на 2022 рік Чорного Тигра для Кролика

Калькулятор знаків народження Онлайн

Цей рік ставить вас у становище, в якому вам доводиться призупинятися і варто більше спостерігати, перш ніж активно діяти. Наприклад, в особистому житті, вас відвідає зірка Позашлюбних романів, небезпечна ускладненнями після задоволень, тому якщо ви вже одружені, тримайтеся на дистанції від спокусливих помічників протилежної статі, будьте вдячні за допомогу по-дружньому і не втрачайте глузд. Водночас, цього року можливі деякі нестиковки та проблеми у подружньому житті у вашого партнера, головне не поспішати у спільних діях та прийнятті рішень. Якщо ви самотні і зустрінете привабливу людину, не кваплячись розвивайте стосунки і переконайтеся, що вона не має паралельних романів, перш ніж втратите голову від пристрасті. Фліртуючі з вами люди на роботі покликані силами небесними допомогти вам у роботі, а ось виконувати роль чоловіка, цілком імовірно, вони зовсім не будуть готові.

Ви повинні розуміти, що ви будете оточені не тільки новими покровителями, а й конкурентами на роботі і варто почати виглядати краще, як то кажуть, «швидше, вище і сильніше». Вдосконалення вашої елегантності піде на користь.

У рік агресивного Тигра, ваші здібності дипломата стануть у нагоді і гнучкість, а також комунікабельність будуть багато разів врятовувати ситуації, хоч і доведеться йти на поступки перед сильнішими, не капітулюйте, ваша міць у тому наскільки ви заручаєтеся суспільною підтримкою та невідступністю в прагненні до поставленої мети.

Цього року можливе повернення або маніфестація хронічних проблем зі здоров’ям, щоб уникнути тяжких наслідків, звертайте увагу на своє самопочуття та приступайте до діагностики, відновлення чи лікування одразу. Ви можете швидше, ніж раніше, втомлюватися, вам корисніше більше поспати, ніж намагатися вичавлювати з себе рекорди, прислухайтеся до організму.

Зірка під назвою Ангел смерті, яка відвідує Кроликів цього року, своєю назвою повинна мобілізувати їх, але не в сенсі наведення жаху, а в сенсі необхідності усвідомити як важливо жити тут і зараз, перестати відволікатися під час потенційно травмонебезпечних видів діяльності. Зокрема, ви запобігатимете аваріям, якщо не відволікатимете водія від дороги за кермом на швидкості або, якщо ви самі водій, ваш сусід повинен вам не заважати. Ангел смерті включає свою дію лише тоді, коли ви самі «пхаєте свою голову в пащу тигра» — не займайтеся ризикованими для життя видами діяльності та швидкісного спорту, не «ходіть краєм прірви» і з вами не станеться нічогісінько. Якщо ви не можете уникнути такого роду роботи, ви повинні бути повністю підготовлені до неї і ні на що не відволікатися. Вибирайте лише сприятливі періоди для важливих справ, у цьому допоможе Календар на рік Водного Тигра 2022. Не дивлячись на підступність зірки Смерті, яка намагатиметься схиляти вас до негативізму, пам’ятайте, що це лише хмари над вашою головою і в кожному дні є позитивний початок, завжди знаходьте його в цьому календарі.

Цей рік прекрасний тим, що вам надасться можливість допомогти безлічі нових людей. У цьому ви знайдете багато радості і отримаєте взаємну підтримку у всіх ваших справах. Як то кажуть, щастя полягає у допомозі іншим, зірка Благочинної Допомоги сяє над вами яскраво і ви можете бути впевнені, що небо простягне вам руку допомоги у вигляді чуйних та добрих нових людей у ​​вашому житті. Кооперуйтеся з ними і ви не втратите свій шлях навіть у незнайомих місцях і ситуаціях, більше того, запитуючи поради у тих, хто «під рукою» ви чудовим чином виявлятимете найкраще рішення для своїх завдань.


Календар на рік Водного (Чорного) Тигра 2022 


Копіювання і поширення оригінальної версіі або перкладів іноземними мовами дозволяється виключно із прямим посиланням на адресу цієї сторінки в інтернеті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.