Прогноз на рік Водного Тигра 2022 — Щур

Гороскоп за 12 знаками китайського зодіаку на 2022 рік Чорного Тигра для Щура

Калькулятор знаків народження Онлайн

Під супроводом зірки Подорожей, вам вигідніше стане працювати дистанційно або в поїздках за межами міста і навіть країни, де ви живете. Зв’язки з іноземцями принесуть нові можливості в кар’єрі і більше визнання ваших здібностей.

Зірка Усамітнення попереджає про необхідність уважно поставитися до здоров’я батьків, а жінкам – до їх чоловіків. Це час, коли те, що віджило себе у стосунках, здоров’ї та речах розпадеться на порох, попрощайтеся з ним без жалю та провини. Може виникати ілюзія, що на вас не чекають і ви не бажані, невпевненість з прийняттям рішень і тим, який вибір зробити. Не закривайтеся від світу, просто дозвольте собі режим чергування самотності для відпочинку з бурхливим спілкуванням.

Важливо проводити профілактику застою жовчного міхура, щоб уникнути гострих станів. Зверніть увагу на великі суглоби та хребет – приймайте засоби для їх зміцнення.

На роботі запобігайте тенденції використовувати вас як крайнього, щоб не виявитися «цапом відбувайлом» у чужій грі. Для цього не вплутуйтесь у будь-які афери і не підписуйтесь під документами, де ви не бачите явних гарантій захисту. Довіряй але перевіряй.

Щоб пройти успішно цей рік, вам доведеться відстояти свої позиції та навчитись гідно захищати себе. Пам’ятайте, що потурання агресії ніколи не приносить щастя. Ви вийдете переможцем у боротьбі за праве діло, якщо у битвах зберігаєте свій душевний настрій доброзичливим та непохитним.

Темна зірка Труднощів відвідує ваш будинок гороскопу цього року, — можливі відкриті погрози та покарання за неправильні дії. Тим не менш, ця зірка хороша тим, що небезпека завжди явна і, коли вона з’являеться, очевидно, що з нею робити. Не зволікайте, вирішуйте проблеми по мірі їхнього надходження і оперативним шляхом. Є ризик травм пов’язаних з вогнем та водою, зберігайте пильність.

Сяюча зірка Успіхів у гуманітарних науках дарує нові можливості через навчання та освіту. Ваш шанс – можливість розвитку в академічній області. Також, через налагодження особистого контакту, дружнього ставлення, вирішуються ключові проблеми з людьми. Обіцянка взята з людини і підтверджена нею «дивлячись вам очі», помножить вашу вдачу і дасть більше результатів на совість, ніж формальні офіційні церемонії.


Календар на рік Водного (Чорного) Тигра 2022 


Копіювання і поширення оригінальної версіі або перкладів іноземними мовами дозволяється виключно із прямим посиланням на адресу цієї сторінки в інтернеті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.