Прогноз на рік Водного Тигра 2022 — Півень

Гороскоп за 12 знаками китайського зодіаку на 2022 рік Чорного Тигра для Півня

Калькулятор знаків народження Онлайн

Рік всіляко сприяє отриманню насолод матеріального порядку і піднімає рівень витривалості вашого організму.

Він дарує успіх для початку навчання, освоєння нових навичок та підвищення вашої популярності в суспільстві.

Водночас, він сприяє самопотуранню до надмірностей та розбещеності.

Гоніть примхливого лінивця з себе геть, ви зможете взяти від життя все цього року, якщо не застрягнете у розвагах, а направите приплив вашої міці на активне соціальне життя та спорт.

Алкоголь та інші стимулятори, якщо ви відчуєте до них зайву прихильність, терміново заміняйте на корисну допомогу іншим людям. У ній ви знайдете багато радості та приводів для свята. Іноді може виникати відчуття безвиході, але не можна піддаватися зневірі, до якого всього лише підбурює зірка Сепарації.

Зірка Ша Пограбування створює ускладнення у подорожах, а також збитки від поїздок. Якщо ви хочете отримати користь за кордоном, не імпровізуйте, заздалегідь підготуйте все та виберіть дату вдалу для початку подорожі. Також, уникайте будь-яких суперечок з іноземцями, дотримуйтесь їх правил на їх території. Будьте пильні виходячи з дому, щоб не загубити важливих речей і документів, не ходіть гуляти в дикі, незнайомі місця. Уникайте нічних темних провулків, щоб у бандитів не було спокуси вас пограбувати. Втім, не довіряйтеся першому зустрічному. Оскільки ця зірка відзначає період, коли вам щось доведеться віддавати, то, відповідно, шанси на отримання прибутку будуть  цього року переривчасті. Використовуйте Календар на рік Водного Тигра 2022 для вибору вдалих дат. Гра на біржі, будь-які спекуляції можуть призвести до втрат, тому не довіряйте підозрілим пропозиціям. Ваш гарант грошової вдачі цього року — не ризикувати і не поспішати вкладатися, краще заощаджувати.

Ви можете значно підвищити ваш прибуток і досягти успіху в цьому році, якщо звернетесь за керівництвом до перевірених і давно перебуваючих на ринку експертів в бізнесі, що вас зацікавить.

Подумайте про розширення вашої активності на внутрішньому ринку, в добре знайомих вам рідних місцях, з допомогою та порадою професіоналів, на вас чекає зростання і успіх.


Календар на рік Водного (Чорного) Тигра 2022 


Копіювання і поширення оригінальної версіі або перкладів іноземними мовами дозволяється виключно із прямим посиланням на адресу цієї сторінки в інтернеті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.