Прогноз на рік Водного Тигра 2022 — Змія

Гороскоп за 12 знаками китайського зодіаку на 2022 рік Чорного Тигра для Змії

Калькулятор знаків народження Онлайн

Поспішиш — людей насмішиш, не покладайся на авось. Якщо хочете уникнути головних проблем цього року, не робіть нічого в панічному поспіху і за відсутності впевненості в тому, що ви робите. У дні Мавпи в рік Тигра для Змії складається Потрійне Вогняне Покарання. Скористайтеся Календарем на рік Водного Тигра 2022, щоб викреслити із вашого розкладу для важливих справ дні Мавпи. Потрійне Вогняне Покарання, у зазначені дні, а також у серпні 2022 — попередження про небезреку від вогню, електрики, поспішних дій, вибухонебезпечних предметів та вогнепальної зброї, авіаперельотів, а також емоційної неврівноваженості. Краще бути уважним при русі на високій швидкості, це не час для бравад, інколи нервова система просто не встигає зреагувати, а зовнішні обставини можуть сприяти. Будь-які зриви самопочуття можна повернути до норми, якщо негайно звернутися по допомогу.

Бережіть серцево-судинну систему і не пийте багато алкоголю.

Не падайте духом, ви будете бажані і затребувані цього року, вам нададуться можливості заробляти хороший куш час від часу.

Крім того, зірка Небесної Допомоги буде поруч і принесе вам удачу завжди, коли ви вирішите не скупитися, а щедро платити за взаємні послуги. Іншими словами, вдало буде йти на зустріч в участі в проектах інших людей, укладати угоди по-бартеру і завжди першим пропонувати в обмін на чиюсь послугу те, що може бути корисним для людини, яка вас цікавить.

В особистому житті, вас відвідає зірка Позашлюбних романів, небезпечна ускладненнями після задоволень, тому якщо ви вже перебуваєте в шлюбі, тримайтеся на дистанції від спокусливих помічників протилежної статі, обов’язково віддячте їм за допомогу коли досягнете успіху, в буквальному сенсі матеріально, і не впадайте в пристрасті. Якщо ви самотні і зустрінете привабливу людину, переконайтеся, що вона не немає паралельних романів, перш ніж втратити голову. Фліртуючі з вами люди на роботі покликані небесами допомогти вам у справах, а ось виконувати роль наречений, цілком імовірно, вони зовсім не будуть готові. Сексуальні скандали надто швидко стають надбанням громадськості цього року. Бережіть репутацію.

Зірка Ша Пограбування створює ускладнення у подорожах, а також відсутність прибутку від поїздок. Якщо ви хочете отримати користь у подорожі, не імпровізуйте, заздалегідь підготуйте все та виберіть дату вдалу для початку подорожі. Також, уникайте будь-яких суперечок з іноземцями на їх території дотримуйтесь усіх правил. Будьте пильні виходячи з дому, щоб не загубити важливих речей і документів, не ходіть гуляти в дикі, незнайомі місця. Уникайте нічних темних провулків, щоб у бандитів не було спокуси вас пограбувати. Втім, не довіряйтеся першому зустрічному. Оскільки ця зірка відзначає період, коли вам щось доведеться віддавати, то, відповідно, шанси на отримання прибутку будуть не такі часті цього року. Використовуйте Календар на рік Водного Тигра  2022 для вибору вдалих дат.

Гра на біржі, будь-які спекуляції можуть призвести до втрат, тому не довіряйте підозрілим пропозиціям. Ваша гарантія прибутку цього року — не ризикувати і не поспішати вкладатися, краще заощаджувати. Якщо ви зустрічаєтеся з незрозумілою ситуацією, іноді краще зробити паузу і зникнути на якийсь час, ніж наламати дрів.


Календар на рік Водного (Чорного) Тигра 2022 


Копіювання і поширення оригінальної версіі або перкладів іноземними мовами дозволяється виключно із прямим посиланням на адресу цієї сторінки в інтернеті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.