Прогноз на рік Водного Тигра 2022 — Тигр

Гороскоп за 12 знаками китайського зодіаку на 2022 рік Чорного Тигра для Тигра

Калькулятор знаків народження Онлайн

Коли рік Тигра приходить до Тигра, він знаходить себе на порозі нового життя. Усі старі проекти самі собою закриваються і втрачають актуальність, а необхідність дотримуватись абсолютно нового курсу і поборотися за нього з конкурентами стає життєво важливою. Колишні успіхи вас більше не нагодують, закатайте рукави та розвідайте нові горизонти, ваш авторитет має бути перевстановлений на нових кордонах. Будьте ініціатором, люди потягнуться до вас.

Вас буде супроводжувати успіх у об’єднаннях з метою перемоги у конкуренції у червні та жовтні цього року.

Якщо елемент Вогню сприятливий для вашої дати народження, то займіться спортом та змаганнями, щоб здобути найвищі нагороди.

У бізнесі чекайте корисного моменту для атаки, керуйтеся цим календарем для вибору сприятливих днів.

Тренуйтеся, щоб поступово нарощувати сили, ваше здоров’я більш чутливе, деякий спад витривалості вимагатиме більше висипатися і правильно харчуватися, щоб зберігати імунітет.

Цього року ви ще не маєте можливостей, щоб отримувати максимум прибутку, а якщо ви хочете отримати все одноособно, то завжди знайдеться хтось або щось, що спричинить несподівані витрати. Цей механізм спрацьовуватиме, тож закладіть запас у кожній справі на додаткові витрати або, ще краще, одразу пропонуйте другій стороні поділитися та обговорюйте все на початку, так ви уникнете прикростей.

Великі проекти, які ви розпочали, можуть обіцяти чудові перспективи доходів у віддаленому майбутньому. Ви можете отримувати невеликі прибутки від кількох різних робіт, така тактика гарантовано забезпечить вам забезпечене життя.

Про лінощі доведеться забути, стати більш мобільним, витратити час на вивчення нових тенденцій та практичних навичок, шліфувати майстерність готуючись до виступів, якщо ви хочете проквітати у 2022 році. Зокрема, підтягніть свої знання у науково-технічній галузі та оформленні документації.

Договори, підписані цього року, можуть бути корисними для вас, якщо ви активно візьмете участь у їхньому складанні. Вам супроводжує зірка вдачі у навчанні науковим предметам, хоча вона не надто яскрава цього року, але освіта та питання академічні відкривають вам нові можливості для просування та визнання. Якщо ви викладач, то поновіться до нових стандартів та активно пропонуйте себе на ринку, репетиторство чи проведення курсів, читання лекцій дозволить вам значно наповнити ваш бюджет.

Якщо ви шукаєте нові відносини, ви можете зустріти братів по розуму, однодумців, а також відмінних партнерів зі спорту. Заняття груповими видами спорту або запис на секцію зі спаринговими тренуваннями можуть подарувати вам безліч чудових приятелів.

У коханні доведеться стати більше на рівних зі своїм партнером, а якщо вам це не до вподоби, то дайте стосункам пройти перевірку часом. Пам’ятайте, що жорсткість і агресивність доречна у боксі, але не у флірті та коханні. Скористайтеся Календарем на рік Водного Тигра 2022 для вибору дат і уникайте днів Змії та Мавпи для важливих починань.


Календар на рік Водного (Чорного) Тигра 2022 


Копіювання і поширення оригінальної версіі або перкладів іноземними мовами дозволяється виключно із прямим посиланням на адресу цієї сторінки в інтернеті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.