Число Гуа людини. Практичне застосування

Число Гуа людини. Метод легкого застосування

Ці дев’яти Зірок («цзю сіп ці» китайською, «кю сей кі» японською) — це  давня календарно-прогностична система, якій присвячено багато літератури. Один із її методів є геніально простим у застосуванні. Він допомагає людині отримати більше життевих сил і підтримки з боку природи, незалежно від того де людина опинилась — вдома чи в незнаймому місці.

Принципи легкого методу: кожна людина фізично реагує на магнітне поле землі, відчуваючи більший чи менший приплин життевих сил, в залежності від орієнтаціі ії ліжка і робочого місця по сторонам світу. 

Є «9 палаців» – це 8 напрямків сторін світу та центральна позиція. 

Вісьми напрямкам світу присвоєно «8 триграм» або чисел Гуа. 

Кожне з 8 чисел символізує специфічний за якостями тип енергіі ці. 

З плином часу одне з 8 чисел гуа займає один з 9 палаців. В звʼязку з 5 елементами, сукупність їх ще називають «літаючі зірки». 

Кожна людина, залежно від дати народження, має своє число Гуа, воно залежить від року народження і статі людини. Розрахувати онлайн: https://www.dragonsgate.com.ua/калькулятор-бацзі-гуа/

Зірка Долі описує вроджені особливості чутливості людини по відношенню, в тому числі, до сторін світу.

Половина з 8 напрямків сторін світу завжди мають позитивний вплив на стан самопочуття людини і вдачу, а інші чотири, спрощено кажучі, відбирають у нас життеві сили.

Розрахуйте ваше число Гуа і подивіться таблиці нижче, щоб зайти ваші напрямки підтримки і занепаду, їх назви підкажуть вам головний вплив.

Червоним кольором на малюнках відмічені сприятливі напрямки сторін світу, а чорним несприятливі для кожного з 8 чисел Гуа.

Завжди обирайте напрямок узголів’я ліжка у одному з ваших сприятливих напрямків і уникайте несприятливих. Це допоможе вам швидше відновлюватись під час сну, мати краще самопочуття, ясність сприйняття і підтримати витривалість здоровʼя і, як стверджували мудреці, принесе вам покращення вдачі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.